KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456448
nr 1445 6448
Oidentifierad konstnär, ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 59x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:52:34
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr